Ürünler

Malzeme Seçenekleri

Sürekli olarak stoğumuzda bulunan malzeme çeşitleri 5 mm'den 200 mm'ye kadar her kalınlıkta sacla, bu kalınlıklardaki ebat ve kalite çeşitliliği müşterilerimizin malzeme seçimini kolaylaştırıp satış sonrası ekonomikliği arttırmaktadır.

Levha sac satışında uygun fiyatlara istediğiniz kalite malzemeyi almanızı sağlıyoruz.

Arcolor Mittal

Erdemir Demir Çelik

Ruukki

Dillinger Hütte Germany* St-37 ( 3237 ) genel konstrüksiyon levhaları ( Muhtelif makine parçası imalatı )

* St-44 ( 3244 ) İş makineleri imalatı.

* ( 4244 ) İnşaat makineleri imalatı.

* St-52 ( 6252 ) Yüksek mukavemetli yapı çelikleri.

Çelik, Sac, Flanş

Hardox - Dillidur ( Aşınma, yıpranma ve sürtünmeye dayanıklı ithal çelikler ) Kullanım Alanları : İş makinelerinin ağız bıçakları, Kamyon Damperleri, Konveyörler, Silolar, Beton Mikserleri, Beton Santralleri, Izgara Plakaları, Kesici Ağızlar.

Günümüzün, modern DILLIDUR 400 V çeliklerinin aşınmaya dayanıklılıkları, geleneksel haddelendirme yöntemi yerine, geliştirilen özel ısıtma yöntemi ile artırılmıştır. Bu yöntemle sertliğini ve işlem/uygulama kolaylığını düşük ısılarda da muhafaza etmektedir. DILLIDUR 400 V, sertliğine karşı işlenme kolaylığını muhafaza etmesini özel kimyasal yapısına borçludur. Bu şekilde tasarım ve imalatlarınızda proje yükleri açısından kalınlıkları inceltebilir, aşınma ve dayanıklılığı gerek gördüğünüz yerlerde artırabilirsiniz. Bu kolaylıkların tümü DILLIDUR 400 V ile hizmetinize sunulmuştur.


Paslanmaz Çelik Satışı

Levha Saç Kesim ve Satış

Alüminyum Satışı

Özel Sipariş Sac ve Levha Satışı


Özel siparişlerinizde
( Çeşitli Erdemir ürünleri - savunma sanayi'nde kurşun geçirmez " balistik" saclar. )
Makul süreler içinde temin edilir.


Yüksek kaliteli çelik levhalarınıda satan firmamız, aşınma ve sürtünme etkisi çok fazla olan, hassasiyet gerektiren, risk taşıyan veya kimyasal güvenilirlik ( homojenite ) gerektiren imalatlarınızda bu malzemeleri tavsiye etmektedir.