Ürünler / Dillimax

HAFİF YAPI TECRÜBELİ KİŞİLERİN İŞİDİR.

Yüksek mukavemetli ve süper yüksek mukavemetli çelikler son yıllarda iş makinaları sektöründe tam bir rekabete girmişlerdir. Iş makinaları büyük yüklere girip aynı zamanda kendi agırlıklarınıda taşıdıkları için bu gelişme normaldir. Hesap çok basittir; makinanın kendi ağırlığı , faydalı yüke karşı çalışmaktadır . Gayret edilecek şey, mukavemet emniyetini azaltmaksızın makine ağırlınığı aşağı çekmektir . Bir çok parçalar için bu amaca yüksek ve süper yüksek mukavemetli çelikler kullanılarak ulaşılınır.

Diğer taraftan kullanılan yapı çeliğinin azalması malzeme ve işleme masraflarını da azaltacaktır. Tanınmış bir vinç imalatçısı S355J2G3 çeliği yerine S690Q yüksek kalite çeliğini taşıyıcı parçalarda kullanarak masrafları %40 düşürmüştür. Masraflar S960Q çeliği kullanıldığında %20 düşmektedir.

Büyük iş makinaları üreticileri piyasadaki iyi isimlerini yaptıkları hizmetlere borçludurlar. Bu da kullandıkları parça ve yapı çeliklerinin teslimatçılar tarafından yüksek kalitede verilmesi ile mümkündür.Aynı zamanda çelik üreticisi sabit kalitede malzeme vermeyi garanti etmelidir ve tüm uygulama ve işleme konularında müşteriye danışmanlık hizmetleri verebilmelidir.

Sadece iş makinaları üreticileri değil aynı zamanda açık saha çelik yapılarda'da DILLIMAX tercih edilmektedir.Örneğin köprüler, baraj kapakları ve benzer yapılarda kullanılmaktadır.


MAKİNALARINIZIN HAFİFLEMESİNE YARDIMCI OLUN

Şayet makinanızın yüke giren parçaları vinçlerin cip bumları veya şaseleri hala alışıla gelmiş çeliklerden yapılmış ise o zaman dizayn bölümüne uğramanızın zamanı gelmiştir. Bu gibi yapı elemanları çoğunlukla bükme profillerden yapılırlar.Dillimax 690 kullanarak kesit geometrisi değişitirilerek duvar kalınlığını oldukça azaltabilirsiniz. Bu tedbir gereklidir çünki neticede mukavemet kesit geometrisine bağlıdır.Bu iki tedbir vasıtası ile oldukça büyük ölçüde ağırlık tasarrufu yapı labilmektedir.

DILLIMAX 690'nın mukavemeti sadece alaşım ile elde edilmeyip aynı zamanda imalat sırasında su içinde söndürme ve bunu takip eden temperleme sayesinde elde edilir.

DILLIMAX 690'nın konvensiyonel çeliklerden neden daha çok mukavim olduğ unun sebebi budur.Darbe ve vuruntulara maruz olan iş makinalarında bu hayati önem taşır. Dolayısı ile bu çelik daha öncekilerine göre daha fazla emniyetlidir. DILLIMAX 690 düşük sıcaklıklarda bile gevrek kırılmaya karşı dayanımı gö sterir ve özellikle mukavemetlidir.Düşük sıcaklık bölgelerinde çalışan m akinalarda DILLIMAX 690 T veya E seçilmelidir.DILLIMAX 690'NIN MEKANİK ÖZELLİKLERİ

DILLIMAX DAHA FAZLASINI DA YAPABİLİR

Çelik magazininizin boyutunu küçültür: DILLIMAX 690'nın magazin işlemlerine uyum sağlayan daha çok özellikleri vardır. Örneğin çeliğin alışılmamış ölçüdeki mukavemeti aynı zamanda büyük bir aşınma dayanıklılığı göstermektedir.Ayrıca DILLIMAX 690 400 C sıcaklıkta bile çok iyi mukavemet özelliği gösterir.Bu yüzden çimento fabrikalarının fan ve kurutma fırınlarındada kullanılabilir.

Zor işten korkmayın: DILLIMAX 690'nın avantajları imalatındaki dezavantajlarından fazladır.Gayet tabii ki kaynak sırasında daha fazla dikkat edilmelidir. Çünki bu sırada çeliğin akma sınırı artmaktadır. DILLIMAX 690 düşük karbon içeriği sebebi ile ön ısıtma yapılmaksızın tüm standart yöntemler ile uygun şartlar altında 20mm kalınlığa kadar kaynak yapılabilir. Ayrıca DILLIMAX 690 merdane ile yuvarlatılabilir ve kaynak ağızı açılabilir. Bu işlemlerde şekillendirme kuvvetinin büyüklüğü ve yaylı süspansiyon gerekliliği göz önüne alınmalıdır.DILLIMAX uygun takımlar kullanılarak problemsiz olarak talaş kaldırmalı işleme tabi tutulabilir.

DILLIMAX SEVİYESİ

DILLIMAX'a ilaveten iki ayrı çelik cinsini size tavsiye ederiz. DILLIMAX 890 ve DILLIMAX 965.Bunlar eksterem yüklenme durumları için geliştirilmiş çeliklerdir. Tüm bu çelik türlerinin özellikleri aşağıda özetlenmiştir. Bu sınıftaki diğer ürünler talep üzerine teslim edilebilir : DILLIMAX 460, 500, 550 ve 620


İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRMAK

Bazı özel bilgiler: Bizim sayfamız "Yüksek kaliteli çelikle tasarruf DILLIMAX " size DILLIMAX'la yapılacak işlemlere ait doneleri vermektedir. Daha fazla ve daha detaylı bilgiler sizin çelik listenizdeki sayfalarda bulunabilir. Buna rağ men DILLIMAX ile işlerinizde herhangi bir problem olduğunda servis faxımıza baş vurabilirsiniz. Lütfen bu numarayı mühendislerinize veriniz.
+90 (312) 354 1962
Biz size uygun şekilde cevap vereceğiz. Bu suretle siz iş inizle uğraşırken teknik ilgililer birbirleri ile direkt kontak kurmuş olacaklardır.

Gelecekteki ulaşılabilirlik konusunu bize bırakın: Yüksek kaliteli çeliklerin temini ile görevli birisi, kullanı lacak parçaların zamanında teslim edilmesinden emin olmak ister.Lütfen mühendislerinize DILLIMAX'ın yeterli miktarda her zaman temin edilebileceğini belirtiniz.

Bu yaygın satış sistemi ve DILLINGER HÜTTE GTS nin sizinkide dahil yürürlüğe koyduğu çok sayıda teslimat kontratları ile sağlanır. Acil durumda ufak bir not ile size DEMİRBÜKEN garantisi altı nda teslimat yapılır. İstenildiğinde çelik şablonunuza göre ölçüsünde kesilmiş olarakta teslim edilebilir.


İŞİMİZ, ÇELİKLE GÜVENİLİR İŞBİRLİGİ

Demirbuken Flanş Levha ve Sac Ostim

Demirbuken Flanş Levha ve Sac Ostim

Demirbuken Flanş Levha ve Sac Ostim

Demirbuken Flanş Levha ve Sac Ostim