CNC Kesim Teknikleri

Firmamız; sac kesimi konusunda daha ince hassasiyeti yakalama ve çağın gereklerine ayak uydurma yolunda, yaptığı çalışmalara her gün bir yenisini ekleyerek hizmet verme prensibindedir.

Dijital ortamda yaptığınız çizimleri e-mail yolu ile göndererek hassas kesimi, en hızlı şekilde elde edebilirsiniz; cnc oxytome ve cnc plazma makinalarımızda son derece hassas kesim prosesi ve yüksek kesim hızı ile zamandanda tasarruf sağlanmaktadır.

Kesim konusunda deneyimli kadromuzla, çeşitli kesme sistemlerini sizlerin hizmetine sunuyoruz. Her türlü levha sac ve yassı mamülün cnc oxytome, cnc plazma ve optik makineler ile kesim işlerinde firmamız donanımları ve tecrübesi ile problemlerinizi giderir çözümler sunar.

Krom-nikel ( paslanmaz ) , Alüminyum , Bakır , Sarı ( pirinç ), titanyum plakaların kesimlerinde ve ısıdan etkilenecek durumdaki malzemelerde cnc plazma makinemiz ile kesim yaptırılmasını tavsiye etmekteyiz.

Ayrıca endüstriyel elek kesimleri, petek profil kesimleri, ankraj plakaları, beton santralleri parçalarıda kesilebilmektedir.

Çizimlerinizi kendiniz yapacak durumda değilseniz, teknik ofisimizde şablonlarınız derhal dijital ortama geçirilecektir. çizimleriniz hazır ise e-mail olarak yollayın ( malzeme cinsi, kalınlığı ve adetleri ile ) Vereceğiniz kalınlığa göre üç boyutlu ortamda kontrolleri yapılıp kesim simülatörü programımızlada en firesiz yerleştirmenin ardından en doğru ve uygun fiyatlandırmayı yapıp size dönelim.

 
 

CNC PLAZMA KESİM

CNC OXYTOME KESİM

 
 

CNC PLAZMA KESİM

CNC OXYTOME KESİM KALIN